Fundacja „Pomocna Ręka” realizuje projekt współfinansowany ze środków PFRON pn.

                             „Rehabilitacja osób niepełnosprawnych

w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2019 r.

Projekt skierowany jest do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności bądź orzeczenie równoważne i obejmuje 108 dzieci, młodzieży oraz dorosłych osób niepełnosprawnych z obszaru powiatów: wołomińskiego, legionowskiego i M. St. Warszawa,

Uczestnicy mogą skorzystać z różnorodnego wsparcia, w tym: opracowanie indywidualnej ścieżki wsparcia (IPD), DOGOTERAPIA,  EEG BIOFEEDBACK, FIZJOTERAPIA (w tym PNF), MDS, prowadzenie RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WG. WERONIKI SHERBORNE, INTEGRACJA SENSORYCZNA (SI), ARTETERAPIA GRUPOWA I INDYWIDUALNA, MUZYKOTERAPIA INDYWIDUALNA, TERAPIA PEDAGOGICZNA, LOGOPEDIA, HIPOTERAPIA, KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE.  

 

 

 

Terapia indywidualna i grupowa odbywa się w placówce w Markach przy ul. Lisa Kuli 7 (bud. A) w dni robocze w godz. 8.00 – 18.00, a także w soboty w godz. 9.00-16.00. Osoby zainteresowane skorzystaniem ze wsparcia prosimy o kontakt z biurem Fundacji:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel.: 22 428 40 08.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie !