Fundacja „Pomocna Ręka” realizuje projekt współfinansowany ze środków PFRON          pt. „Samodzielni Razem” w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2021 r.

Projekt skierowany jest do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności bądź orzeczenie równoważne i obejmuje  45  dzieci, młodzieży oraz dorosłych osób niepełnosprawnych z obszaru powiatów: wołomińskiego, legionowskiego i M. St. Warszawa.

 

Projekt jest udoskonaloną kontynuacją podjętych wcześniej działań realizowanych w naszej Fundacji, dotyczących zapewnienia codziennej opieki terapeutycznej dla dorosłej młodzieży 25+

 

Projekt jest również kontynuacją działań dotyczących wsparcia dzieci, które przejawiają problemy z panowaniem nad swoimi emocjami i wyrażaniem ich w
sposób akceptowalny dla innych.

W ramach projektu zapraszamy uczestników do skorzystania ze wsparcia, w tym: opracowanie indywidualnej ścieżki wsparcia (IPD), ARTETERAPIA, TERAPIA PEDAGOGICZNA, TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH, TRENING KONTROLI EMOCJI, KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, GRUPA WSPARCIA Z WYKORZYSTANIEM STRATEGII I TECHNIK DRAMOWYCH/PSYCHODRAMOWYCH, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE, HIPOTERAPIA, REHABILITACJA, INTEGRACJA SENSORYCZNA.  

 

logo fundacji.jpgTerapia indywidualna i grupowa odbywa się w placówce w Markach przy ul. Lisa Kuli 7 (bud. B) w dni robocze w godz. 8.00 – 18.00, a także w soboty w godz. 9.00-16.00. Osoby zainteresowane skorzystaniem ze wsparcia prosimy o kontakt z biurem Fundacji:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel.: 22 428 40 08.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie !